+38-068-79-000-91

ПРО НАС

ТОВ "ТГМ"

Компанія «Таргет Групп Менеджмент» - науково-виробнича структура, яка займає лідируючі позиції на ринку розробки, виробництва і впровадження технологій енергообліку та енергозбереження. Ми пропонуємо комплексні рішення для створення результативних форм обліку та контролю споживання енергоресурсів, реалізації енергоефективних енергозберігаючих заходів на об'єктах житлово-комунальної та бюджетної сфери.

Наше підприємство обрало своїм покликанням пряма участь в реформуванні комунальної інфраструктури, в перетвореннях і вдосконалення технологічних процесів і технічних рішень в теплоенергетиці

Значні ресурси компанії вкладені в розвиток і розширення виробництва, в пошук нових технічних рішень, розробку більш досконалих і технологічних засобів вимірювань, обліку та контролю параметрів різних середовищ.

Енергоресурсозбереження є основним середовищем, в якій вже понад 10 років формуються наші завдання, будуються плани, відточується досвід і розуміння проблем цього напрямку.

Конструкторське бюро компанії об'єднує конструкторів, фахівців в області електроніки, програмістів, метрологів і інших фахівців високій кваліфікації.

Сервісний центр забезпечує якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування засобів вимірювальної техніки.

Багаторічний досвід реалізації великих проектів на об'єктах теплоенергетики та комунального господарства дозволяє нам запропонувати проведення обстеження підприємств на предмет аналізу ефективності енергоспоживання, дати конкретні пропозиції щодо її підвищення, а при необхідності здійснити реконструкцію з постачанням і пуско-налагодження всього комплексу необхідного енергообладнання.