+38-068-79-000-91

МОНТАЖ ВОДООЧИСНИХ СИСТЕМ

Системи водопідготовки


Сучасні водоочисні системи допомагають не тільки гарантовано очистити стічні води до прийнятного рівня, відповідного санітарно-епідеміологічним нормам, а й в подальшому використовувати отриману воду в поливі рослин, миття машин, доріжок і так далі. Монтаж водоочисної системи, який пропонує компанія «Софіївка», проводиться з урахуванням всіх технічних особливостей та характеристик водопроводу і систем подачі питної води. Стандартний монтаж увазі установку безпосередньо в водопровід спеціальних блок фільтрів для очищення.

Особливості монтажу

Щоб підібрати найбільш ефективний в конкретному випадку фільтр, фахівці проводять хімічний аналіз води, який показує її жорсткість і інші параметри. Найчастіше монтаж водоочисної системи проводиться в місцях, де водопровід входить в будинок або квартиру. Таким чином можна домогтися додаткового очищення рідини перед подачею споживачеві. В даний час застосовують два способи монтажу: зовнішній і внутрішній. У першому випадку фахівці встановлюють блоки очищення безпосередньо в труби, в другому - приєднують до водопровідної системи за допомогою спец. Дуже важливо ретельно проводити монтаж і перший пуск системи, при нестачі досвіду і практики ваш водопровід стане практично повністю неробочим. Саме тому допомога фахівців виявиться не зайвою. Якщо ви звикли, що робота повинна виконуватися якісно, ​​майстри компанії «Софіївка» - до ваших послуг. Допомога професіоналів - це гарантії збереження ваших коштів на незапланований ремонт, це надійне і довговічне функціонування систем водоочистки на довгі роки.

Фільтри - важлива частина системи

Підготовлена ​​до пуску система має мінімальну функціональність без правильно налаштованих фільтрів. Дані елементи повинні забезпечувати пом'якшення води, знижувати рівень заліза в ній, виконувати інші подібні процедури. При цьому важлива точна настройка фільтрів, так як потрібно задати правильне співвідношення видаляються і залишаються хімічних елементів. Наш організм вимагає мікро і макроелементи, що містяться у воді, тому повне очищення води вкрай не рекомендується. Тут вам знову знадобитися допомога фахівців з «ТГМ», величезний досвід яких в даній сфері дозволить швидко і якісно налаштувати фільтри на належну роботу. Інженери компанії дадуть відповідь на будь-які ваші питання і проконсультують щодо різних систем очищення.