+38-068-79-000-91

МОНТАЖ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ

Монтаж теплових мереж

Кожна людина мріє про тепло, комфорт і затишок в своєму будинку або квартирі. Кожен з нас не хоче переплачувати за комунальні послуги і буквально «викидати гроші на вітер», провиною чому може бути неякісна система опалення. Компанія «ТГМ» надає професійні послуги з проектування та монтажу якісних систем опалення, які враховують всі особливості вашого приміщення. Це одне з профільних напрямків діяльності нашої організації, в якому ми досягли максимальних успіхів.


Сучасні стандарти монтажу теплових мереж засновані в першу чергу на використанні сучасних будівельних матеріалів і високотехнологічних матеріалів ізоляції. Монтаж систем опалення та теплопостачання повинен вестися в повній відповідності з проектною документацією, з використанням сертифікованих матеріалів і обладнання.

Систематичний і грамотний підхід

Недостатньо просто вибрати найдорожчу систему опалення в ваш будинок або квартиру і очікувати від її роботи максимального результату. Як і в будь-якій справі, тут потрібно правильний підхід: перед монтажем необхідно продумати схему системи і скласти інженерний проект. Це дозволить з декількох варіантів вибрати найбільш оптимальний як за вартістю, так і за ефективністю роботи. Фахівці-проектувальники компанії «ТГМ» завжди до ваших послуг. За довгі роки практики ми втілили в життя десятки найскладніших проектів і при цьому допомогли клієнтам істотно заощадити. Проект допоможе зрозуміти, чи потрібне вам окреме приміщення для установки котла, він врахує необхідність в прокладанні технологічних ніш для правильного монтажу всіх елементів обладнання. Все це в комплексі дозволяє прискорити і спростити монтажні роботи, а також знизить їх загальну вартість.

Коли краще проводити монтаж

Якщо ви плануєте монтажні роботи в споруджуваному приватному будинку, приступати до установки можна відразу ж після того, як в будинку з'явилися вікна і дах. Крім того, якщо у вас буде теплий водяна підлога, всі роботи з монтажу труб потрібно виконати до залиття стяжки. Наші фахівці можуть виконати монтаж в будь-який час року, проте ми рекомендуємо виконувати подібні роботи не в холодний сезон. Справа в тому, що мінусові температури впливають на якість зварювання, а також призводять до підвищення ламкості і крихкості елементів з пластику. Бажано розрахувати так, щоб до початку сезону опалення змонтована система була протестована і запущена нашими фахівцями. Це гарантує, що ви зустрінете зиму в максимально комфортних умовах. Пам'ятайте, якісний монтаж систем опалення вимагає професійного підходу і врахування безлічі деталей. Не володіючи необхідним досвідом і навичками, ви навряд чи зможете гарантувати безперебійну роботу обладнання, зібраного своїми руками. Це ж стосується і безпеки. «Софіївка-Житомир» гарантує виконання всіх робіт з монтажу систем опалення на високому рівні. Ми чітко дотримуємося терміни і складену кошторис, щоб ви завжди залишалися задоволені отриманим результатом.


Зв'язатися з нами