+38-068-79-000-91

ІНДИВІДУАЛЬНІ ТЕПЛОВІ ПУНКТИ – ІТП

ІТП

Основне завдання блочного ІТП - це підтримання температури води, що надходить в систему опалення в залежності від температури зовнішнього повітря, при цьому температура води на вводі теплової мережі, як правило, вище температури необхідної для системи опалення. Блоковий тепловий пункт забезпечений контроллером, в який вноситься залежність температури води, що надходить в систему опалення від температури зовнішнього повітря. Додатково до погодозалежне управління можна задати часовий графік зниження температури в певні дні тижня і час доби. Температура води, що надходить в систему опалення буде тим вище, чим холодніше на вулиці. Управління контролером не складніше ніж управління сучасним мобільним телефоном.До контролера блочного теплового пункту підключається датчик температури зовнішнього повітря і датчик температури теплоносія, що надходитиме в систему опалення.Переваги блокових ІТП

Переваги блокових ІТП

Блок поставляється розібраним на 4-5 частин, кожна з яких має масу до 50 кг. У комплекті йде докладна інструкція по монтажу та налагодженню.

При підключенні контролера до мережі інтернет, наш фахівець протягом першого опалювального сезону віддалено налаштує контролер на оптимальний режим і навчить вас його користування.

Установка блочного теплового пункту займає до двох днів, а для його монтажу необхідно 3 людини слюсар, зварювальник і електрик.

У модульних блочних теплових пунктах застосовані німецькі безшумні насоси з мокрим ротором і їх дійсно взагалі не чути.

Блокові теплові пункти комплектуються високоякісним європейським обладнанням, автоматикою Danfoss і насосами Wilo.

При необхідності наші фахівці отримають дозволу, розроблять і узгодять проектну документацію на реконструкцію теплового пункту.

ПРОРАХУВАТИ ІТП

ПОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ІТП ПО ОСНОВНИМ ПАРАМЕТРАМДля зниження температури води, що надходить в систему опалення змішується потік води відбирається з подачі теплової мережі і потік води відбирається з відвійок системи опалення. На пропорцію змішування впливає регулятор теплового потоку, який за сигналом датчика температури на подаючому трубопроводі системи опалення змінює обсяг води відібраної з теплової мережі.

Стабільну циркуляцію забезпечує циркуляційний насос встановлений в трубопроводі, що подає системи опалення. При цьому об'єм води циркулює в системі опалення не зміниться навіть при повному припиненні відбору з теплової мережі.

Регулятор перепаду тиску необхідний для стабілізації гідравлічного режиму на вводі теплової мережі, обмеження максимальної витрати теплоносія і створення оптимального режиму для регулятора теплового потоку.

Теплопостачання - складний процес, для продуктивної роботи якого потрібне використання професійних знань і умінь. Навіть при найменшому збої системи падає ефективність або відбувається відключення. У централізованому опаленні такі неполадки трапляються часто, тому проектування ІТП або ЦТП - затребувані послуги.

Як розробляються індивідуальні системи ІТП і ЦТП?

ІТП - обладнання, що дозволяє налагодити систему теплопостачання. Воно розраховане на обігрів одного будинку і розміщується в підвалі. Складається з теплообмінників, насосів, а також автоматичної системи регулювання. Розробка системи починається з формування технічного завдання, в якому повинно бути відображено:

 1.                              Теплове навантаження по системам теплоспоживання;
 2.                              Дані, за якими можна буде орієнтуватися при підключенні в інженерну мережу;
 3.                              Температурний графік теплоносія;
 4.                              Характеристика будівлі - місце для установки обладнання;
 5.                              Схема підключення систем (залежна - незалежна).

ЦТП - пункт, який обслуговує одночасно кілька будівель. Його розміщують окремо від інших споруд.

Етапи проектування ІТП і ЦТП 

 1.                              Розробка технічного завдання;
 2.                              Узгодження всіх деталей;
 3.                              Підготовка пакету документів;
 4.                              Пошук якісного обладнання;
 5.                              Затвердження роботи;
 6.                              Формування кошторисної документації;
 7.                              Отримання дозволу від муніципальних і державних органів на реалізацію проекту.

Індивідуальні теплові пункти (ІТП) застосовуються для теплопостачання, гарячого водопостачання та вентиляції. Їх встановлюють як на промислових об'єктах, так і в житлових будинках. Система ІТП забезпечує передачу теплової енергії від джерела до споживачів (гаряче водопостачання, опалювальне обладнання тощо) ІТП відрізняються економічністю за рахунок оптимального витрати теплової енергії. Проектування вання ІТП включає в себе теплові розрахунки, від точності яких залежить подальша економія теплових витрат.  

Центральні теплові пункти (ЦТП) обслуговують кілька об'єктів, забезпечуючи їх потреби у водопостачанні та опаленні. ЦТП виготовляються у вигляді модулів, які не вимагають значних зусиль при установці. Зазвичай їх підключають до вже існуючих мереж і проводять необхідні пуско-налагоджувальні заходи. Обсяг робіт залежить від побажань замовника.  

ЦТП складається з наступних основних елементів:

 •                                 Теплообмінники різного типу;
 •                                 Насосне обладнання;
 •                                 Водомірні вузли;
 •                                 Прилади автоматики;
 •                                 Запірно-регулюючі клапани.

Проектування теплового пункту може передбачати різні варіанти управління: автоматичне або дистанційне. Можлива установка системи моніторингу та передачі диспетчеру даних про функціонування ТП.

Розробка проекту включає в себе наступні етапи:

 •                                 Вивчення та аналіз систем теплопостачання;
 •                                 Виконання принципових схем, підбір обладнання і узгодження із замовником;
 •                                 Підготовка робочої документації;
 •                                 Створення ТЗ, що стосується енергоефективності ;
 •                                 Проведення розрахунків, що дозволяють досягти максимальної економії;
 •                                 Формування будівельного завдання.

У разі необхідності фахівці виконають роботи по реконструкції теплового пункту. Перш за все, проводиться оцінка стану ІТП і розробка робочої документації на реконструкцію ІТП або ЦТП.  

У яких випадках необхідна реконструкція теплового пункту:

 •                                 Знос обладнання та труб;
 •                                 Зміна теплоносія;
 •                                 Необхідність установки додаткового УУТЕ в зв'язку з вимогами постачальника теплоносія;
 •                                 Необхідність підвищення потужності теплового вузла в зв'язку зі збільшенням навантаження;
 •                                 Модернізація теплового вузла та оптимізація витрат на тепло- і водопостачання.

Результат проведення проектних робіт - пакет документації, виконаний з дотриманням усіх сучасних норм і вимог, що повністю відповідає вимогам замовника