+38-068-79-000-91

ЕНЕРГОСЕРІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Енергосервіс – це комплекс технічних та організаційних енергозберігаючих (енергоефективних) та інших заходів, спрямованих на скорочення замовником енергосервісу споживання та/або витрат на оплату паливно-енергетичних ресурсів та/або житлово-комунальних послуг порівняно із споживанням (витратами) за відсутності таких заходів.

Суть концепції енергосервісу полягає в тому, що енергоефективні заходи в будівлях бюджетних установ (шкіл, дитячих садочків, лікарень, університетів тощо) впроваджуються приватними інвесторами – енергосервісними компаніями (ЕСКО), а оплата здійснюється виключно за рахунок економії (скорочення витрат на споживання комунальних послуг та енергоносіїв), досягнутої в результаті здійснення енергоефективних заходів.

Більше інформації про енергосервіс:

Посібник Програми ЄС "Угода Мерів - Демонстраційні проекти" "Енергосервісні контракти - ефективний інструмент фінансування енергоефективних проектів"

Стаття «Закупівлі енергосервісу через ProZorro: прозорість, масштаб інвестування та прогнозування» - Журнал "Радник в сфері державних закупівель" №1 (76) за січень 2018 р., стор. 17–22 (http://radnuk.com.ua/https://www.facebook.com/radnukdz

Посібник проекту GIZ «Створення енергетичних агентств в Україні» "Енергосервісні контракти. Можливості та перспективи в Україні" 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ


Законодавство у сфері закупівель енергосервісу