+38-068-79-000-91

МОНТАЖ СИСТЕМ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

Тепла підлога

Наші проекти враховують всі особливості вашого приміщення для досягнення оптимального результату. Якщо ви бажаєте отримати максимум за свої гроші, без реалізації системи «теплих підлог» не обійтися: це єдине рішення, що дозволяє домогтися максимальної ефективності підлогового опалення.

Установка систем підлогового опалення - це досить складний і відповідальний процес, в якому необхідно враховувати безліч чинників. Саме тому фахівці компанії «ТГМ» рекомендують скористатися запропонованими послугами монтажу будь-якої складності. Наші співробітники мають всі необхідні знання, навички та досвід для реалізації найскладніших проектів. Ми дотримуємося всіх технологічних рекомендацій і точно знаємо, що потрібно для якісного підлогового опалення не в теорії, а виходячи з власного професійного досвіду.

Наші майстри виїдуть на місце і поспілкуються з вами безпосередньо, після чого:

  • запропонують тип і конструкцію теплої підлоги;
  • розроблять схему укладання;
  • розрахують необхідну товщину стяжки;
  • підберуть діаметр і вид труб для підлогового опалення;
  • розрахують витрати теплоносія на контурах теплої підлоги;
  • складуть кошторис з урахуванням додаткових елементів і стяжки.

Правильно спроектована система підлогового опалення стане гарантом тепла і комфорту у вашому будинку, причому цілком зможе функціонувати і окремо (без зв'язки з радіаторами опалення). Варто зазначити, що сьогодні найбільш ефективними вважаються водяні і електричні теплі підлоги, однак ми рекомендуємо зупинитися саме на першому варіанті. Ефективність і продуктивність водяного підігріву підлоги набагато вище електричної (особливо це стосується площ опалення понад 4-5м²). При цьому система дуже економічна, так як задіюється від працюючого у вас котла. При цьому по прокладеним в підлозі трубах циркулює та ж вода, що і в радіаторах опалення.

Як працює тепла підлога

Головним елементом теплої підлоги на водяній основі є полімерна трубка, яка укладається контуром будь-якої складності. Вона досить гнучка і пластична для згинання під будь-якими кутами і при цьому міцний і довговічний. Вода, проходячи по трубці, нагріває стяжку, від якої вже прогрівається і саме підлогове покриття. Як результат - вся підлога починає випромінювати тепло. Як показала практика, «тепла підлога» економить до третини енергії на підігрів і доставку води в порівнянні зі звичайними радіаторами, при цьому ви маєте можливість регулювати і контролювати температуру за допомогою терморегуляторів. Наші фахівці проведуть всі необхідні роботи, після чого протестують систему на тиск і здадуть клієнту. За бажанням замовника ми можемо підключити тепла підлога до системи управління «Розумний будинок», після чого ви зможете управляти підігрівом навіть зі свого смартфона.