+38-068-79-000-91

МОНТАЖ СИСТЕМ ГВП, ХВП, КАНАЛІЗАЦІЇ

МОНТАЖ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Водопровід сьогодні став невід'ємною частиною цивілізованого життя. Уявити собі нормальне житло, в якому немає подачі води досить важко, про рівень комфорту в такому будинку навіть не варто говорити. Якщо ви хочете, щоб ваш будинок відповідав всім сучасним вимогам і був оснащений усіма необхідними інженерними системами, в тому числі і водопровідної, без допомоги професіоналів з компанії «ТГМ» вам не обійтися. Фахівці спроектують систему подачі води ще на стадії будівництва будинку, після чого простежать за монтажем, тестуванням і підключенням.

Доверяте роботу профі

Якісна робота водопроводу і каналізації - це результат правильних розрахунків і якісних матеріалів, використовуваних при будівництві. Дуже важливо вибирати відповідальних професіоналів, досвід і навички яких дозволяють виконувати будь-які монтажні водопровідні роботи з максимальною ефективністю. «Софіївка-Житомир» вже понад 15 років працює на ринку водопровідних систем, пропонуючи перевірені часом і зарекомендували себе виключно з кращого боку рішення. Спеціальний проектний відділ компанії займається виключно питаннями спорудження систем подачі води і відведення стоків. Маючи на руках ретельно розроблений план розводки, майстри компанії оперативно і якісно проведуть монтаж водопроводу.

Особливості монтажу

Дуже важливо правильно підбирати труби для надійної системи водопроводу. Матеріал, з якого вони виготовлені, повинен бути максимально міцним, стійким до зносу, дії критичних температур, стійким до агресивних хімічних речовин, а також безпечним для нашого здоров'я. Тільки професіонал зможе підібрати якісні компоненти (коліна, кріплення і ін.), Які в системі гарантують її надійність і довговічність. Пам'ятайте, що економити в даному випадку не бажано, так як більшість труб буде заховано, і дістатися до них у разі виникнення витоку буде досить проблематично. Наші фахівці працюють з різними видами трубопроводу, забезпечуючи надійність місць з'єднання та їх герметичність на довгі роки. Ми гарантуємо оперативну і якісну роботу з монтажу і заміни труб, незалежно від її обсягу та складності. Працюємо як зі старими системами (демонтаж-монтаж), так і встановлюємо нові водопроводи в споруджуваних будинках. Крім труб встановлюємо водні лічильники та інше сантехнічне обладнання. Водопровід від «ТГМ» - це система, що працює без збоїв десятки років. Ми гарантуємо максимальну оперативність виконання замовлення, а також здійснюємо обслуговування встановлених систем. Вартість наших послуг доступна, а якість - поза конкуренцією.

Монтаж каналізації

Дана система служить для відводу стоків, які є продуктами нашої життєдіяльності. Найчастіше це самопливна система, рідина в якій рухається під впливом сили тяжіння. Внутрішня каналізація в більшості своїй не вимагає застосування додаткової енергії, а з неприємним запахом дозволяє боротися водяний затвор. Дуже важливо ретельно змонтувати систему каналізації, так як найменші щілини можуть стати причиною витоку і неприємного запаху. Після тестування системи можна «ховати» труби в стіни і проводити оздоблювальні роботи.

Не існує водопроводу, що працює окремо від каналізації і навпаки. Ці дві системи доповнюють один одного і знаходяться в постійній зв'язці, тому важливо враховувати безліч особливостей при монтажі якісної і функціональної системи. Як водопровід, так і каналізація ніколи не монтуються на «авось». Потрібен відповідний інженерний проект, що враховує всі особливості приміщення, будівлі, споруди.

У будь-якій будівлі та споруді існують десятки систем постачання, серед яких важко виділити якусь одну головну. Однак найважливіші і необхідні (на думку багатьох фахівців) - це водопровідна і каналізаційна системи, монтаж яких візьме на себе компанія «Софіївка-Житомир». Ми надаємо кваліфіковані і професійні послуги з демонтажу та монтажу каналізації вже близько 15 років. За такий довгий термін ми виробили єдину стратегію і чіткий план, який дозволяє нам досягати результату, необхідного клієнтом.

Водопровід і каналізація - дві сторони однієї медалі

Не існує водопроводу, що працює окремо від каналізації і навпаки. Ці дві системи доповнюють один одного і знаходяться в постійній зв'язці, тому важливо враховувати безліч особливостей при монтажі якісної і функціональної системи. Як водопровід, так і каналізація ніколи не монтуються на «авось». Потрібен відповідний інженерний проект, що враховує всі особливості приміщення, будівлі, споруди. Подати воду в будинок - це півсправи, не менш важливо позбутися від надлишків і залишків, не забивши при цьому водостік і каналізацію.

Особливості внутрішньої каналізації

Дана система служить для відводу стоків, які є продуктами нашої життєдіяльності. Найчастіше це самопливна система, рідина в якій рухається під впливом сили тяжіння. Внутрішня каналізація в більшості своїй не вимагає застосування додаткової енергії, а з неприємним запахом дозволяє боротися водяний затвор. Дуже важливо ретельно змонтувати систему каналізації, так як найменші щілини можуть стати причиною витоку і неприємного запаху. Після тестування системи можна «ховати» труби в стіни і проводити оздоблювальні роботи.

Якість від професіоналів

Монтаж внутрішньої каналізації вимагає від виконавця необхідних навичок, досвіду, вправності й акуратності. Всі операції потрібно виконувати в певній послідовності дуже ретельно, так як ціна помилки - дорогий ремонт з демонтажем стін і перекриттів. Професійний підхід, який практикують фахівці «Софіївка-Житомир», гарантує максимальну «життєздатність» системи і її довговічність. Звернувшись в нашу компанію, ви будете впевнені в отриманні послуг найвищого рівня, результатом яких стане грамотно спроектована внутрішня каналізація будь-якої складності.